پلکان
پلکان

پرسشنامه ها

هوش ریون
تعداد سوالات : 60

تست هوش ریون (Raven) یا ماتریس پیش‌رونده ریون، جهت اندازه‌گیری استدلال و توانایی درک مفاهیم انتزاعی و ابزاری جهت سنجش قوه ادراک است. تست هوش ریون (IQ) شصت سوال دارد و به ما امکان می‌دهند بهره هوشی افراد را ارزیابی کنیم.

شخصیت-NEO
تعداد سوالات : 240

پرسشنامه نئو یکی از آزمونهای شخصیت است که از مناسب ترین ابزارها در زمینه ارزیابی شخصیت به حساب می آید این پرسشنامه به منظور اندازه گیری پنج عاملی یا ۵ حیطه اصلی: روان‌نژندی،برونگرایی، باز بودن به روی تجربه های جدید یا انعطاف پذیری، سازگاری یا مدارا و وظیفه شناسی یا مسئولیت پذیری طراحی شده است.

شخصیت-MBTI
تعداد سوالات : 87

با شرکت در آزمون شخصیت اطلاعات دقیق و باورنکردنی از خود و نحوه رفتارتان با محیط اطراف بدست بیاورید و برای شغل هایی که مناسب با شخصیت تان هست رزومه ارسال کنید تا از کار خود لذت ببرید.

طلاق عاطفی گاتمن
تعداد سوالات : 24

پرسشنامه طلاق عاطفی از کتاب موفقیت یا شکست در ازدواج نوشته جان گاتمن گرفته شده است . این پرسشنامه در سال 2008 نوشته شده و شامل جملاتی درباره جنبه¬های مختلف زندگی است که ممکن است فرد با آن موافق یا مخالف است. این مقیاس 24 سوال دارد و به شیوه بله یا خیر باید به آن جواب داد.

سلامت عمومی-GHQ
تعداد سوالات : 28

پرسشنامه (GHQ) بـه بررسـی وضـعیت روانی و جسمانی فرد در یک ماهه اخیر می پردازد و شامل نشانه هـایی مانند افکار و احساسات نابهنجار و جنبه هایی از رفتار قابل مشاهده است که بر موقعیت اینجـا و اکنـون تأکیـد دارد. این آزمون چهار عامل علائم جسمانی، علائم اضطرابی، اختلال در کارکرد اجتماعی و علائم افسردگی را ارزیابی می نماید.

افسردگی،اضطراب،استرسDASS-21
تعداد سوالات : 21

این پرسشنامه برای ارزیابی اضطراب نوجوانان 15-18 سال توسط اسپنس در استرالیا طراحی شده است. این پرسشنامه ۶ مقیاس اضطراب جدایی، اضطراب اجتماعی،وسواس فکری-عملی،پانیک، بازار هراسی،اضطراب فراگیر و ترس از صدمات اجتماعی را می سنجد.

اضطراب کودکان-اسپنس
تعداد سوالات : 45

این پرسشنامه برای ارزیابی اضطراب کودکان ۸ تا ۱۵ سال توسط اسپنس در استرالیا طراحی شده است. این پرسشنامه ۶ مقیاس اضطراب جدایی، اضطراب اجتماعی،وسواس فکری-عملی،پانیک، بازار هراسی،اضطراب فراگیر و ترس از صدمات اجتماعی را می سنجد.

علاقمندی شغلی-هالند
تعداد سوالات : 228

آزمون حاضر به‌منظور ارزیابی رغبت‌ شما در زمینه تحصیلی تهیه شده است و به هیچ‌وجه پیشرفت شغلی یا هوش شما را نمی‌سنجد. در این آزمون فهرستی از فعالیتها، تجربه‌ها، مشاغل و خودسنجی‌ها آورده شده است تارغبت‌ها و تجربه‌های شما را مشخص نماید.

علاقمندی-نازوب
تعداد سوالات : 14

این تست جدیدترین تست روان شناسی در کشور آمریکا است. به پیشنهاد نازوب اگر مایلید اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت خودتان و خصوصیاتی که باعث می‌شوند دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند پیدا کنید به تست زیر با کمال صداقت پاسخ دهید.

هوش-گاردنر
تعداد سوالات : 80

در این آزمون انواع مختلفی از هوش افراد مورد سنجش قرار می‌گیرد، توانایی فرد را در هشت رده تقسیم‌بندی کرده و در انتهای تست مشخص می‌شود که فرد در کدام هوش، توانایی بیشتری دارد. با صرف کمتر از ۱۰ دقیقه و پاسخ به ۸۰ سوال، هوش قالب و استعداد خود را بدست آورید.